Téma týDNE- VYBER SI :)

1. února 2015 v 10:11 | JoeNie K |  Téma týdne
Snad se Vám tenhle, po dlouhé době psaný, článek na téma týdne-VYBER SI-bude líbit... :)
Přeji pěkné počtení :)


V tomhle článku by se dalo rozebírat ledacos. Například,jaký toaletní papír si mezi tolika druhy vybíráte. (je to vážně usměvné,když jedna strana se snaží zachovat přírodu a druzí myslí na pohodlí své p*dele!) Jestli jste vybíraví v jídle (nedivím se vám, vždyť našemu tělu musí být jasné,co je chemie a co příroda-říkají nám,že naše tělo je chemická sloučenina uhlíku,vody atd.- no ALE-nezdá se vám to jako kec,když tělo tolik tíhne k přírodě?.. Nedávejte dětem do ruky "chutné" a "výživné" párečky neboli odpad mastného průmyslu, dejte jim radši jablko ze zahrady od babičky! Nebo co by jste si vybrali v hodnotě 10 000kč-kosmetiku?oblečení?noťas? Opravdu? Ach jo!
.. Je toho opravdu spoustu, o čem by se dalo diskutovat a trochu se obávám,že mnozí z vás tenhle článek ani nedočtou. Nevadí, tenhle článek patří především těm, kteří chtěji. TĚM, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ VYBRAT! ;)Buďte ovšem vytrvalí, už jsem se setkala s lidmi,kteří to vzdali, neboť se nechali strhnout systémem..

Nejdřív můj "menší" názor na téma vybírání si,a pak pár srovnání pro vás. Při tomhle čtení Vás prosím-nsuďte,jak Vás to naučili, ale zamyslete se (to co ve Vás potlačili),přemýšlejte a upřímně se mnou diskutujte-vkomentářích,budu velmi ráda, za váš názor nebo pohled na lepší svět. Otevřete svá srdce a prociťte se do odpovědí, k otázkám,které budou níže
Chtěla bych s Vámi nahlédnou "pod pokličku". Ochutnat pravdu a zamyslet se nad tím, zda by nebylo lepší..vařit bez umělých přísad!?

Opravdu nám dávají na výběr,jak neustále prezentují?
Opravdu si žijeme tak dobře,jak si stále spousta lidí myslí?
Opravdu jste šťastní v době, vě které žijeme(te)?

Zamyslete se, a když váše odpověď bude znít alespoň jednou negativně, tak proč se nesnažíme VYBRAT SI to co chceme? To po čem touží naše srdce? Proč ted jdeme jako ovce ve stádu,jako okopčení roboti,co dělají co se po nich chce, a když už na tohle téma NĚKDO narazí,tak ucuknete,protože MÁTE STRACH! Ale proč?
Víte o tom, že kolektivní síla Vědomí má mnohem větší sílů než těch pár zkorumpovaných "politiků",kteří mají oči ledatak pro peníze a pár povrchních věcí. A Ti z vás,kteří se jich zastanou,jsou prakticky jen loutky,které budou odkopnuty až jich jednou nebude potřeba! Opravdu to tak chcete?
To nás,těch co chtějí pravou svobodu a Lásku je mnohem více a věřím,že spolu by nás nepřemohlo nic.

A teď k otázkám:
Chtěli by jste radši čistý a neznečištěný vzduch nebo je vám jedno,že dýcháte toto: baryum či jiné oxidy hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku, různá polymerová vlákna?.. Obrázky ZDE
Hodně lidí si myslí,že jde o konspirační teorii.. proč je potom,ale takový nárust alergií? bezpříčinné rýmy? Nevšimli jste si,že lidé jsou unavení,vyčerpaní,podráždění,nemají na nic náladu.. A divíte se,když nám pod nos (a tohle není mteafora) strkají takové svinstvo?

Vyberte si:
čistý vs. znečištěný vzduch
čerstvé vs. chemicky upravené nebo (nedej Bože) geneticky modifikované potraviny
WiFi vs. bezdrátový internet
LED žárovky vs. "klasické" žárovky

A co teprve mikrovlnka,chemická kosmetika,očkování a mnoho dalších..? Jste spokojení, jak se s vámi zachází,jak se zachází se zdravím vašich dětí a blízkých?
Nechápete proč se ptám na tak banální věci,jako je internet nebo žárovka? Vybíráte si MODERNÍ technologie a dáváte přednost prestiží před zdravím! Víte o tom vůbec? Víte co si denně vybíráte?...

Na závěr (ano dočkali jste se) Vám se dám ještě jedno video..
Vyberete si radši KECY Z TV nebo pravou realitu, která je mnohem krásnější,svobodnější a láskyplnější,než to co nám denně vnucují!
Ale pamatujte-MY NA VÝBĚR MÁME! Tak se nevzdávejme! :)
PS: my jsme vzory pro další generaci,tak pozor na to,co si vybereme a předáme těm po nás!!!

Posílám Vám spoustu pozitivní energie a lásky ♥ :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

byl/a jsem tu 100% (565)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Who wants to understand the music does not require a hearing like the heart!