Listopad 2013

KONEC The Jonas Brothers

3. listopadu 2013 v 17:03 | JoeNie K |  News
Jonas Brothers před nějakou dobou zrušili turné, čímž se strhl poprask, ale zárověň se psalo,že nejde o nic vážného, ale teď to máme tady...

Představ si, že máš rodinnou kapelu, jako jsou The Jonas Brothers, a že vám to začne skřípat. Abys to vyřešil, opustíš kapelu nebo rodinu?
The Jonas Brothers se na hranici rozpadu kapely pohybují už docela dlouho. V posledních týdnech ale nabraly události na rychlosti. Situace začala být opravdu podezřelá, když kluci nečekaně zrušili už připravené turné. Pak se navíc objevila děsivá zpráva, že Joe Jonas má velké problémy s drogami. Tím se potvrdilo, že se sourozenci potýkají s nepříjemnými problémy a všechny fanynky nervózně vyčkávaly, co bude dál. A ta špatná zpráva přišla.

Kevin: Je konec, aspoň prozatím

Rodina je důležitější než kariéra. Tím se bráchové řídí, a proto se dohodli na ukončení (spíš to ale vypadá jen na přerušení) kariéry.
"Není to spontánní rozhodnutí. Nějakou dobu jsme řešili více možností. Ale teď to vypadá, že kariéra The Jonas Borthers je u konce, alespoň prozatím", řekl Kevin doslova.
Všimněte si toho "aspoň prozatím". Fakt, že kluci nejsou z celé situace vůbec nadšení, potvrdil i nejmladší ze bratského tria Nick, který se nedávno pochlubil svým svalnatým tělem.
"Není nijak jednoduché říct 'definitivně navždy'. Zcela jistě ale nyní uzavíráme jednu kapitolu."
Joe, který se v roce 2011 víceméně neúspěšně pokusil o sólovou kariéru, pouze podotkl, že šlo o společné rozhodnutí.

Nick přiznal, že za rozpadem kapely stojí právě on

"Cítil jsem, že se mezi námi hromadí nedorozumění a že nám to komplikuje vztahy a fungování kapely a nikdo jsme se neměli k tomu ty problémy řešit. Věděl jsem, že pokud se nic nestane, tak to mezi námi dopadne mnohem hůř než jen koncem hudební kariéry," vysvětlil Nick, který zároveň přiznal, že on stojí za rozpadem kapely, protože to byl on, kdo ty problémy začal aktivně řešit.
Rozpracované album V kluci už nedokončí, ale několik hotových songů vydají jako singly. Chystají také jedno CD s živým vystoupením. Nick a Joe se chtějí muzice nadále věnovat sólově, Kevin se těší na více času stráveného se svou dcerou. No, hodně štěstí, milí Jonášovi.

článek je zkopírovaný, proto uvádím ZDROJ
Who wants to understand the music does not require a hearing like the heart!